Medewerkers

Daan Touw, directeur
daan.touw@carrosserietouw.nl
Wim Quist, Chef Werkplaats Autoschade
wim.quist@carrosserietouw.nl
Dennis Evers, Chef Werkplaats Brandweer
brandweer@carrosserietouw.nl
Jean-Paul de Rouw, Servicedienst Brandweer
brandweer@carrosserietouw.nl
Monique Touw, Algemene Administratie
monique.touw@carrosserietouw.nl
Inge Brok, Administratie Autoschade
inge.brok@carrosserietouw.nl
Willem-Dirk Udo, Engineering
willem.udo@carrosserietouw.nl